Nelinka se narodila v roce 2014 a poprvé byla na závodech ve svých třech měsících a o týden později poprvé seděla v závodním autě.
Od malinka jí bavilo vše kolem aut, ráda s tátou chodila do dílny taťkovi pomáhat.
,,Šílenství“ došlo tak daleko u Nelinky, že má babičky rozdělené na babičku s Fábií a babičku s Citroenem. V zimě s tátou jezdila po večerech se vozit na sněhu a od taťkovo pořízení Punta s ním nevynechala jediný závod, kdy vždy pomáhala s přípravou i na samotných závodech. To už ale ve volných chvílích s taťkou jezdila na louce,seděla na taťkovi a kroutila volantem. Ve svých čtyřech letech,řídila sama auto od 15 let. A tak nastalo,co nastat muselo a to bylo,že se Nelinka posadila sama za volant rodinné dieslové Felicie v pěti letech.
Nejdříve ,,jen“ se rozjet a jet na jedničku,potom zkusit zařadit dvojku a po nějakém čase i trojku. Netrvalo dlouho a Nelince se splnil sen, zkusit si zařadit čtyřku i pětku 🙂
V našem blízkém okolí se toto Nelinky umění brzy rozkřiklo a z Nelinky se stala mísní atrakce,když skoro každý chtěl od Nelinky svést a Nelinka z toho měla velkou radost.
Komická byla i situace ve školce,když p.starostka pasovala Nelinku na školáka se slovy : ,,Nelinko,doufám,že do školy budeš jezdit autobusem a ne autem“ 🙂


Začalo pro Nelinku období,téměř denního ježdění po loukách a po polních cestách v našem okolí. Nelinka chtěla jezdit,zlepšovala se,zrychlovala a poslouchala,proto přišly první myšlenky se závody. Jelikož Nelinka ,,jen“ neřídila, ale aktivně se podílela na opravách a přípravách všech možných aut, uvědomovala si,kolik vše stojí peněz a tak sama přišla s návrhem, že si sama ušetří na závoďáka. No a v dnešní době se Nelinky závoďák dokončuje.
V roce 2022 si Nelinka odbyla soutěžní premiéru jako spolujezdec,po boku svého taťky. Všichni doufáme,že v roce 2023 si Nelinka odbyde i premiéru za volantem svého závodního auta.